Діловий Туризм на Усладі

Туристичний комплекс «Услад» – лідер першокласного відпочину та розваг на дністровському узбережжі – розширює спектр своїх послуг. Відтепер будь-яка вітчизняна або зарубіжна компанія отримає можливість вийти за рамки тісного офісу та творчо попрацювати на лоні природи української Бессарабії.

До послуг клієнтів сучасний конференц-зал з найновішим оснащенням, декорований в етнічному стилі. З вікон відкривається прекрасна панорама живописного дністровського каньйону, яка налаштує на хвилю креативу. У проектуванні будівлі використано сучасні енергозберігаючі технології. Панорамні вікна покращують освітлення залу, а спеціальне скло у жарку пору дозволяє зберігати комфортну для роботи температуру. У зимовий час ця технологія навпаки акумулює тепло. Клієнти також можуть скористатися ефективною системою кондиціонування та освітлення.

Приміщення розраховане на 80 осіб з довільним розміщенням посадкових місць. Сучасна акустична система, багатоканальний пульт, радіо мікрофони зі стійками, презентатори з лазерними вказівками – все це створює справжню ділову атмосферу. Для презентацій встановлено величезний екран 24 м² з професійним проектором, який гарантуватиме чіткість зображення за будь-яких умов. Безперебійно працює швидкісний Інтернет та зона Wi-Fi. В окремому приміщені офіс-центр із сучасною оргтехнікою (ноутбуком, принтером, сканером, копіювальним апаратом, ламінувальною машиною).

У перервах можна випити натуральної кави та чаю за зручною барною стійкою. Питна вода завжди зберігатиме осідаючу прохолоду, адже знаходиться у спеціальному холодильнику.

Професійний персонал зробить все, щоб ваша робота (конференція, семінар, тренінг, майстер-клас, бізнес-зустріч, переговори, брифінг) пройшли максимально комфортно і результативно.

Обирайте кращих, працюйте разом із нами і ви обов’язково відчуєте усі переваги нашої пропозиції. Відкривайте новий рівень ділового туризму на «Усладі».

Детальніше про ціни на конференц-зал Ви можете дізнатися на сторінці “Тарифи”