Публічна оферта ТК ”УСЛАД”

ПУБЛIЧНА ОФЕРТА ТК «УСЛАД»
Заїзд: 14:00 (можливий ранній заїзд) Виїзд: 12:00 (можливий пізній виїзд)   Вартість номера включає сніданок в ресторані готелю В приміщеннях готелю забороняється куріння тютюнових виробів.   ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ  Ці Правила регламентують основні вимоги щодо користування послугами Готелю, що здійснює діяльність на території України у сфері надання послуг з тимчасового розміщення (надання Готельних послуг) Гостям, регулюють відносини між Гостями, Замовниками та Готелем, що є виконавцем зазначених послуг.Підприємницька діяльність Готелю регулюється чинним законодавством України. У своїй діяльності Готель керується, зокрема, “Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг”, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р. № 19 та внутрішніми документами та правилами.   ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПРОЖИВАННЯ
 Номер надається Гостю при пред’явленні паспорта або іншого документа, який засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина  України  для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, що його замінює,свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія) та заповненні анкети (реєстраційної картки) Гостя. Гості  зубов’язані надати документи всіх проживаючих в номері ( дітей в тому числі) Після оформлення документів на проживання гостю надається ключ від номера.
ДОДАТКОВА ПЛАТА
Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері та за надання дітям до 5 років додаткового місця в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю. Вартість можна дізнатися, звернувшись в готель. Гість має право запрошувати відвідувачів в свій номер з 10:00 до 23:00. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, гостю необхідно доплатити різницю між двомісним і одномісним проживанням у випадку, якщо Гість сплачував тільки за одномісне проживання. Якщо в номері вже було зареєстровані двоє Гостей, за розміщення дорослих на додатковому місці в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю. Для поселення в номер відвідувач повинен надати документ, який засвідчує особу. Гість зобов’язаний відшкодувати збитки готелю у випадку втрати або пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, заподіяні запрошеними ним особами (відвідувачами). Розмір збитку визначається адміністрацією готелю.
У НАС НЕ КУРЯТЬ
Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в номерах та на території примiщень готелю (коридори, холи, ресторан, тощо) не дозволяється . За куріння у заборонених місцях, Гість зобов’язується сплатити штраф у розмірі 50% від вартості номера за добу за кожне порушення.
РАННІЙ ЗАЇЗД / ПІЗНІЙ ВИЇЗД
Ранній заїзд з 00:00 до 06:00 оплачується додатково в розмірі 100% вартості доби проживання в номері (сніданок входить у вартість). Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 — 50% від вартості доби проживання в номері (сніданок не входить у вартість). Пізній виїзд з 12:00 години до 19:00 години оплачується додатково в розмірі 50% від вартості доби проживання (харчування не входить у вартість). Пізній виїзд після 19:00 оплачується в розмірі 100% від  вартості доби проживання.
УМОВИ ОПЛАТИ, АНУЛЯЦIЙ ТА ПОВЕРНЕННЯ КОШТIВ

1. Бронювання вважається негарантованим без здійснення оплати та анульовується автоматично до кінця дня з моменту резервації.Щоб зробити бронювання гарантованим, Гостю необхідно здійснити 50% або 100% передоплату до кінця дня  з моменту резервації. Гість може підтвердити бронювання (таким чином, надавши йому статус Гарантованого бронювання) здійснивши передоплату у розмірі вартості 50 % від вартості  проживання бронювання на період більше однієї доби, або 100% від вартості бронювання (повна передплата), за допомогою банківської картки, банківським переказом або іншим способом. 2.

17:05
Бронювання на одну добу здійснюється тільки по 100 % передоплаті.У разі замовлення раннього заїзду,пізнього виїзду Гість зобов’язаний забронювати дані послуги зазделегіть(при наявності номерів)  та за попереднім погодженням з відділом  бронюванням або службою прийому і розміщення. 3. У разі, якщо Ви не заїжджаєте в готель чи відмовляєтеся від бронювання меньш ніж за 3 доби до прибуття в готель, сума передплати  не повертається. 4.У разi досрокового  виїзду, решта коштiв передоплати повертається тiльки  у разi попереднього попередження за 3 доби до ймовiрної дати виїзду.   5. Підтверджуючи бронювання номера в готелі фактом передоплати, гість погоджується з вищезазначеними умовами, в тому числі з порядком ануляції замовлення, умов поверненя коштiв та правил, що діють в разі незаїзду.   6. Ціни вказані в гривнях. Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або банківськими картами міжнародних платіжних систем. 7. Ви можете відмінити бронювання за вищезазначеними правилами надіславши запит на електронну пошту  hotel@uslad.com.ua, або зателефонувавши в готель.
  В ГОТЕЛІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування і напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану. 2. Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей. 3. Залишати в номері сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера. 4. Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера. 5. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням. 6. Порушувати спокій проживаючих гостей після після 22:00 і до 8:00. 7. Приносити і зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї, спеціальні засоби, бойові припаси, пристрої та патрони для них.У випадку наявності у Гостя зброї, спеціальних засобів, бойових припасів та патронів до них, готель має право відмовити у поселенні.
Готель має право відмовити Гостю в поселенні/відвідуванні ресторану у наступних випадках:
  У Гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд Гість знаходиться в стані алкогольного, наркотичного чи іншого подібного стану сп’яніння Поведінка Гостя неадекватна та агресивна У Гостя відсутні, фальшиві, недостовірні документи Гість відмовляється дотримуватись правил проживання в Готелі/правил ресторану Гість відмовляється оплачувати проживання при заселенні (послуги) Гість внесений у список небажаних гостей В інших випадках, передбаченим законодавством України. У спірних випадках питання вирішує адміністрація Готелю
ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ З ТВАРИНАМИ
У готелі дозволяється проживати з тваринами в окремо визначених категоріях номерів (собаками невеликих та неагресивних порід).За умови, якщо гість згоден підписати та дотримуватись правил проживання  з тваринами. Правила видаються гостю при поселенні.У разі пошкодження майна готелю Гість зобов’язаний відшкодувати заподіяні збитки.При неадекватній, агресивній поведінці тварини, яка перешкоджає відпочинку та безпеці інших гостей, адміністрація залишає за собою право відмовити у поселенні або вимагати достроковий виїзд гостя.Гість зобов’язаний здійснити оплату за кожну добу проживання тварини та за дизінфекцію номеру згідно прейскуранту.Готель залишає за собою право відмовити в поселенні Гостя з твариною.Проживання тварини в Готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері.Вартість проживання кожної тварини та дизінфекції номеру  оплачується додатково. Гості, які прибули на відпочинок в Готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини та довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині.