Літо у розпалі…. Хочеш розслабитися на повну, але боїшся одноманітності, – тоді «Услад» саме те, що потрібно. Наповнюй своє літо шаленими розвагами та екстримом на дністровському узбережжі.Не важливо чи з сім’єю чи з друзями, на «Усладі» вам гарантовано 100% заряд адреналіну.

Широкий спектр водних атракцій задовольнить запити найвибагливішого клієнта.Розпочніть свій відпочинок із розміреного знайомства з Дністром на комфортабельному понтоні «Bentley». На борту чудова музика, накриття від спекотного сонця – все для незабутньої прогулянки поміж двох національних природних парків.

Екстремальні розваги лише починаються. Опануйте техніку катання на водних лижах, або вейкборді. Шалена швидкість маневрування на віражах принесе море задоволення. А лижі чи дошка – вибір залишається за вами. Ви також отримуєте унікальну нагоду помилуватися краєвидами дністровського каньйону, здійнявшись у небо під куполом парашута.Зарядженні водні мотоцикли лише посилять жагу до екстріму. Відчуйте себе володарем дністровської стихії, коли під вами табун коней на крутих розворотах.Ваша компанія точно оцінить катання на 6-місному банані та таблетці. Заряд позитивних емоцій та яскравих вражень від прогулянки залишиться на довго.

Про наявність послуг уточнюйте в адміністратора. Детальніше про ціни на екстримальний відпочинок Ви можете дізнатися на сторінці “Тарифи”