Сауна ``У Солохи``

На «Усладі» ви можете не лише чудово відпочити, а й оздоровитися. І допоможе вам у тому сауна «У Солохи». Сауна на дровах, наповнена артезіанською водою із джерел, допоможе відновити ваше тіло після напружених робочих днів. Вміщає вона 8-10 осіб, а це означає, що ви можете відпочивати і великими компаніями, весело та з користю проводячи час. У сауні для вас відкрита тераса, де ви можете насолодитися свіжим повітрям та неймовірними краєвидами. Під час відпочинку у сауні ви можете  без докорів сумління добряче побити своїх друзів чи колег дубовим віником, без якого не обходиться якісний відпочинок у парній. До речі, атрибути саме із дуба обрані тому, що ця рослина не лише допомагає знімати нервове напруження, стрес, додавати енергії, а ще й чудово впливає на шкіру, оздоровлюючи її. Тож якщо ви прагнете якісного і здорового відпочинку, завітайте до Солохи на «Услад»!

Детальніше про ціни на сауну Ви можете дізнатися на сторінці “Тарифи” 

7 правил для сауни

  1. Категорично заборонене відвідування сауни у нетверезому стані: у такому разі сауна не принесе користі, а лише серйозно нашкодить вашому організму, спричинивши надмірне навантаження на серце.
  2. Перед тим, як заходити у парильню, варто прийняти душ без мила, але не можна мочити голову, щоб не спричинити перегріву.
  3. У парильні орієнтуйтеся на свої відчуття: щойно з’явилося відчуття дискомфорту краще припинити процедуру.
  4. Треба зняти усі ювелірні прикраси, бо метал нагрівається і може спричинити опіки.
  5. Якщо ви відвідуєте сауну з метою схуднення, то після парильні не варто одразу пірнати у холодну воду – треба ще 15-20 хвилин посидіти, щоб тіло остигло самостійно, і лише після того занурюватись у холодну воду.
  6. Для максимально безпечного відвідування сауни краще не їсти 30 хв. до та після проходження процедури, щоб не створювати додаткових навантажень на організм.
  7. У сауні не варто робити різких рухів, метушитися – варто розслабитися і отримувати задоволення від процесу відпочинку. А для ще більшого розслаблення та відновлення рівня тепла варто прийняти сеанс масажу через 20-30 хвилин після виходу з парильні.